Uniwersytet online

Uniwersytet online

Post Rating

Codziennie setki tysięcy internautów przeszukują strony www w poszukiwaniu instrukcji wykonania najróżniejszych rzeczy. W internecie dostępnych jest mnóstwo najróżniejszych tutoriali. Jeżeli mamy jakiś problem, niedostatki wiedzy zawsze jest szansa na szybkie doszkolenie.

Tutoriale są naprawdę świetnym rozwiązaniem i sami zresztą z nich korzystamy. Dlatego bardzo ucieszył nas start strony creativelive.com. Na stronie internetowej prowadzone są wykłady na żywo z zagadnień związanych z webdesignem, grafiką komputerową i nowymi technologiami. Dodatkowo wszystko za darmo – wszystko czego wymaga się od uczniów do zarejestrowanie w serwisie.

Kalendarz zajęć pokazuje harmonogram wykładów oraz informację dotyczące poruszanych zagadnień. Przykładowo zatem już za kilka dni (12 kwietnia) odbędzie się prezentacja live najnowszego zestawu Photoshopa CS5. W kolejnych dniach planowane są bardziej szczegółowe wprowadzenia do poszczególnych aplikacji CS5.

Na koniec miesiąca organizatorzy przygotowali prawdzią gratkę. Wykład dotyczący aparatów filmów nagrywanych za pomocą cyfrowych aparatów (lustrzanek) DSLR poprowadzi sam Vincent Laforet – jeden z najsławniejszych na świecie francuskich fotografów. (poniżej zamieszczamy przykład warsztatu Vincenta)

Video
Dodaj komentarz

Dodaj komentarz