Pantone Hotel

Pantone Hotel

Post Rating

W Brukseli otwarty został niesamowity hotel. Pokoje w obiekcie zostały zaprojektowane zgodnie z paletą kolorów Pantone. Ten kolorowy hotel to doskonała okazja na kolorową terapię.

Hotel oprócz ciekawej opcji spędzenia noclegu w ofercie posiada również konsultacje z zakresu terapii kolorami oraz najnowszych trendów dotyczących doboru barw.

Design hotelu w którym wszystkie elementy wykonane są w kolorach pobranych z palety Pantone (i dokładnie opisane wg. specyfikacji) jest pomysłem bardzo oryginalnym. Sam pomysł na taki hotel ma też niewątpliwą moc reklamową. Reklama w tym przypadku często jest z resztą darmowa – od momentu uruchomienia hotelu na licznych blogach oraz forach zaobserwować można powstawanie wątków dotyczących pomysłu. Jak wiadomo – reklama dźwignią handlu, więc gości nie powinno brakować.

Kolejnym dobrym pomysłem byłoby pewnie gdyby jakieś biuro podróży stworzyło ofertę wycieczek po Europie, podczas których turyści mieliby możliwość odwiedzenia kilku miejsc w podobnym stylu. Sukces gwarantowany :)

Ceny w hotelu wydają się nie być specjalnie wysokie – pokój można wynająć już poniżej 100 euro.

hotel pantone

bawny design

hotel

Pantone

reklama hotelu

kolorowy nocleg

reklamowy hotel

nocleg w Pantonie

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz