Jak reklamować trumny?

Jak reklamować trumny?

Post Rating

Reklama trumien to naprawdę spore wyzwanie. Wiele osób uzna zapewne, że jest to produkt, którego wręcz nie wypada reklamować. Rynek to jednak rynek, a trumna to trumna – a parafrazując można powiedzieć produkt to produkt.

Jak wiadomo, żeby produkt efektywnie sprzedawać należy zapewnić mu efektowną reklamę. Na naprawdę oryginalny (szokujący?) pomysł wpadła Zakład Przemysłu Drzewnego Lindner, który postanowił swoje trumny zareklamować za pomocą specjalnego kalendarza, w którym trumny prezentują się w towarzystwie atrakcyjnych modelek.

Naszym zdaniem pomysł reklamowy bombowy, a efekt murowany (wystarczy sprawdzić jak wiele informacji z komentarzami na różnych serwisach pojawiło się po upublicznieniu kalendarza). Niezaprzeczalnym pozostaje fakt, że każdego z nas czeka w końcu taki zakup, dobrze więc wcześniej zorientować się w dostępnych modelach, aby móc wybrać dla siebie coś ciekawego 😉

A już tak na poważnie to reklama z całą pewnością nie jest skierowana na odbiorcę detalicznego – w końcu kto kupuje trumnę za życia?? Potencjalnymi odbiorcami, w zamyśle twórców, z całą pewnością są zakłady pogrzebowe i oczekiwać można, że taka akcja promocyjna okaże się bardzo skuteczna.

reklama trumien

efektywna/efektowna reklama

reklama - zakładu drzewnego

reklama trumien

reklama

reklama

reklama na rynku trumien

kalendarz reklamowy

źródło: www.zpdlindner.pl

Dodaj komentarz

Jeden komentarz do “Jak reklamować trumny?”

  1. maniek pisze:

    upiorne poczucie humoru

Dodaj komentarz