Informacje

Portal 3a.com.pl stanowi wiarygodne źródło informacji na temat szeroko pojętego  rynku marketingu i reklamy, prezentujący Państwu metody oddziaływanie na klientów porzez zastosowanie klasycznych technik marketingowych takich jak reklama wielkoformatowa, strony www, czy różnego typu wizualizacje. Jako że obsługa reklamowa to temat niezwykle rozległy, na 3a znajdą Państwo również opracowania z zakresu takich obszarów jak animacje reklamowe, grafiki 3d, loga 3D, a nawet projektowanie opakowań.

Podążając za trendami rynkowymi i potrzebami klientów, szczególna uwaga poświęcona została tematyce z zakresu marketingu nieruchomości. Przeglądając zamieszczone na portalu opracowania na pewno natkną się Państwo na opracowania poruszające takie zagadnienia jak różnego typu wizualizacje, w tym wizualizacje 3D, wizualizacje architektoniczne wnętrz i budynków, modelowanie trójwymiarowe, aż do animacji architektonicznych.

Jeśli posiadają Państwo ciekawe informacje, którymi chcieliby się Państwo podzielić z czytelnikami portalu, serdecznie zapraszamy do przesyłania swoich artykułów lub przemyśleń na temat rynku marketingu i reklamy. Po przeprowadzeniu weryfikacji artykuły zostaną opublikowane na portalu.