Geniusz reklamy

Geniusz reklamy

Reklama w dzisiejszych czasach bardzo zmieniła się w stosunku do lat ubiegłych. W ostatnim okresie rozwoju marketingu zaczęto coraz częściej zwracać się ku komercjalizacji reklamy. Wiele firm wydaje coraz większe pieniądze na to, by trafić do klienta. Ostatnio pojawił się jeden przykład, który krótko mówiąc wstrząsnął światem reklamy.

Za nowy spot reklamowy wziął się bowiem gigant na rynku odzieży i obuwia – kompania Nike.

Od Nike już wcześniej dostawaliśmy całkiem sporo reklam, na które były wydane setki tysięcy dolarów. Jednak ostatni ich projekt przerósł oczekiwania wszystkich. Mowa tutaj oczywiście o reklamie Nike z Kobe Bryantem. Genialna gwiazda Nba wzięła już kolejny raz udział w spocie reklamowym promującym buty. Wcześniej można go było znaleźć między innymi u konkurencji, czyli Adidasa. Jednak tym razem wystąpił w miliardowej produkcji – pięciominutowym filmie krótkometrażowym wraz z największymi gwiazdami.W doborowej obsadzie pojawili się między innymi George Clooney i Kanye West.

Spot Nike to niewątpliwie ewenement jeśli chodzi o reklamę. Jeszcze nigdy nie było tak wielkiej produkcji, w której powstanie było zaaganżowane tak wiele gwiazd. Jest to niewątpliwie nowa droga jaką będzie się podążać w celu osiągnięcia sukcesu komercyjnego. Możemy się więc w najbliższym czasie spodziewać kolejnych takich produkcji od największych gigantów rynku światowego.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz